Вхід

ТОВ “Євроінекс” - Консультаційно-аналітичний центр

Бухгалтерія та бухгалтерські послуги в Ужгороді
Бухгалтерія для вас кожний день у зручний час!

Моб.: (050) 550-71-68

(095) 440-76-77

Email:maluktv@yahoo.com

Реєстрація фізичних осіб-підприємців (ФОП)

Фізична особа-підприємець — фізична особа, яка реалізує свою здатність до праці шляхом самостійної, на власний ризик діяльності з метою отримання прибутку.

Державна реєстрація фізичних осіб—підприємців полягає у засвідчення факту набуття статусу підприємця фізичною особою. Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації.

Суб'єктами підприємницької діяльності (СПД) - можуть бути як громадяни України, так і іноземці. Несуть відповідальність усім своїм майном. При виборі спрощеної системи оподатковування розмір єдиного податку визначається залежно від видів діяльності. Максимальна ставка – 20% від розміру мінімальної заробітної плати на місяць, незалежно від отриманого прибутку. Мають право працювати як з печаткою, так і без неї. Не зобов'язані мати розрахунковий рахунок у банку. Реєстрація відбувається по місцю прописки фізичної особи. Звітність максимально спрощена й подається в податкові органі поквартально по місцю реєстрації.

Послуга включає:


Перелік необхідних документів


Необхідна інформація


Усі інші процедури виконають наші співробітники.

Строк реєстрації:
без печатки 3 - 5 робочих днів
з печаткою 3 - 7 робочих днів
Строк реєстрації не включає час на узгодження з замовником необхідної для реєстрації інформації, відкриття поточного рахунку в банківській установі, видачу податковими органами свідоцтва платника єдиного податку.

Вартість послуги "Реєстрація ФОП (СПД)"

Послуга

Вартість, грн.

СПД – фізична особа без печатки

500 грн.

СПД – фізична особа з печаткою

600 грн.


У вартість послуги не включаються вартість нотаріальних послуг, банківські послуги пов'язані з відкриттям рахунку, вартість виготовлення печатки.

1997-2014 © Бухгалтерія і бухгалтерські послуги в Ужгороді, Закарпатті - ТОВ “Євроінекс”

м. Ужгород, вул. Орлина 6В | 0-312-64-34-41, (050) 550-71-68, (095) 440-76-77 | maluktv@yahoo.com