Вхід

ТОВ “Євроінекс” - Консультаційно-аналітичний центр

Бухгалтерія та бухгалтерські послуги в Ужгороді
Бухгалтерія для вас кожний день у зручний час!

Моб.: (050) 550-71-68

(095) 440-76-77

Email:maluktv@yahoo.com

Надання послуг з організації віддаленого офісу

Ми крім ведення обліку піклується про Вашу безпеку і стабільність Вашого бізнесу. Ми пропонуємо технологію бухгалтерського та аудиторського обслуговування в режимі On - Line. Таку бухгалтерію багато хто називає Інтернет-бухгалтерія.

Ця технологія дозволяє організувати онлайн офіс в якості заміни стандартного, істотно підвищуючи мобільність співробітників підприємства, а також значно знизити витрати. Онлайн офіс це доступ до інтернет- бухгалтерії з Вашого офісу, магазину або будинку. Він дозволяє оперативно працювати з документами, введеними і обробленими як нашими, так і Вашими співробітниками.

Онлайн бухгалтерія забезпечує постійний доступ до 1С серверу не менше двох облікових працівників: Вашого менеджера (оператора) і нашого бухгалтера. Обидва співробітника ведуть облік онлайн на одному сервері 1С в єдиному інформаційному просторі. Кожен виконує свій набір облікових функцій на своєму робочому місці, а результат відображається в єдиній базі даних 1С. У разі хвороби або заміни оператора, обліковий процес може бути легко відновлений з новим співробітником, так як не вимагає від оператора ніякої спеціальної кваліфікації.

1997-2014 © Бухгалтерія і бухгалтерські послуги в Ужгороді, Закарпатті - ТОВ “Євроінекс”

м. Ужгород, вул. Орлина 6В | 0-312-64-34-41, (050) 550-71-68, (095) 440-76-77 | maluktv@yahoo.com