Вхід

ТОВ “Євроінекс” - Консультаційно-аналітичний центр

Бухгалтерія та бухгалтерські послуги в Ужгороді
Бухгалтерія для вас кожний день у зручний час!

Моб.: (050) 550-71-68

(095) 440-76-77

Email:maluktv@yahoo.com

Досудове регулювання спорів та супроводження справ у господарському суді.

Досудове регулювання спорів досить часто може стати дієвим механізмом. Адже врегулювання спорів таким способом базується в першу чергу на принципах співпраці, злагоди і взаємних поступок між сторонами. Такий порядок дозволяє заощадити час, сили і, звичайно ж, грошові кошти.

Дуже важливо, щоб на цій стадії вам надавав підтримку юрист або адвокат. Такий фахівець здатний вміло провести переговори, вказати вашому опоненту на його некоректну поведінку і в доступній формі роз'яснити можливі негативні наслідки.

Наша компанія з радістю надасть допомогу як громадянам, так і організаціям. Ми можемо не тільки вирішити вже існуючий конфлікт, але запобігти виникненню будь-яких розбіжностей.

Досудове врегулювання спорів практично завжди є самим найкращим варіантом вирішення конфлікту. Крім того, в деяких випадках претензійний порядок, на підставі законодавства, носить обов'язковий характер. Так, ст.5 Господарського процесуального кодексу говорить про те, що якщо позивачем попередньо не будуть вжиті заходи досудового врегулювання спору, то подати позов до суду він не має права. До того ж недостатньо просто відправити лист- претензію, потрібно ще й обов'язково дочекатися відповіді від боржника протягом 30 днів. І тільки у разі його відмови від виконання зобов'язань, або якщо боржник протягом місяця не дав відповіді, можна подавати позов в судову інстанцію.

1997-2014 © Бухгалтерія і бухгалтерські послуги в Ужгороді, Закарпатті - ТОВ “Євроінекс”

м. Ужгород, вул. Орлина 6В | 0-312-64-34-41, (050) 550-71-68, (095) 440-76-77 | maluktv@yahoo.com