Вхід

ТОВ “Євроінекс” - Консультаційно-аналітичний центр

Бухгалтерія та бухгалтерські послуги в Ужгороді
Бухгалтерія для вас кожний день у зручний час!

Моб.: (050) 550-71-68

(095) 440-76-77

Email:maluktv@yahoo.com

Аналіз фінансово-економічної діяльності та надання рекомендації з управління бізнесом

Фінансово-економічний аналіз зорієнтований на оцінювання фінансового стану, фінансових результатів та ефективності діяльності підприємства. Він дає змогу виявити напрямки й обмеження фінансового розвитку та реструктуризації фінансової політики.

Фінансово-економічний стан - одна з найважливіших характеристик діяльності підприємства. Він залежить від результатів виробничої, комерційної та фінансово-господарської діяльності підприємства.

Аналіз фінансового стану базується на даних фінансової звітності та бухгалтерського обліку, на розрахунку й зіставленні значної кількості показників і коефіцієнтів. Фінансово-економічний аналіз дає змогу реалізувати такі завдання: оцінити результати й ефективність діяльності підприємства, його поточний фінансовий стан, скласти прогноз розвитку фінансово-економічних показників на найближчу перспективу; оцінити динаміку фінансових показників за певний період часу і фактори, що викликали відповідні зміни; оцінити наявні фінансові обмеження на шляху реалізації організаційних перетворень; виявити й оцінити можливі джерела фінансування заходів щодо реструктуризації і можливий ефект від їх реалізації. Набір джерел інформації та методів, що застосовуються, і кількість показників, що розраховуються при проведенні фінансово-економічного аналізу, залежать від цілей дослідження.

1997-2014 © Бухгалтерія і бухгалтерські послуги в Ужгороді, Закарпатті - ТОВ “Євроінекс”

м. Ужгород, вул. Орлина 6В | 0-312-64-34-41, (050) 550-71-68, (095) 440-76-77 | maluktv@yahoo.com